Witamy!

Przestrzeń strumyków jest miejscem tworzonym z marzeń. Dla satysfakcji ich realizacji i samej przyjemności tworzenia. Wiele lat temu spotkałem się z ideą budowy domów ze słomy (Straw Bale) oraz przestrzenią rozwoju i inspiracj (Embercombe). Cały czas pali się we mnie żar do połączenia tego lokalnie, choćby w mikroskali dla pracy rozwojowej i artystycznej z młodzieżą i dorosłymi. Wiem, że to długa droga i wierzę, że warto. Dom ze słomy jeszcze na deskach kreślarskich. Pierwszy budynek w tradycyjnej technologii. Powolutku startujemy.

Miejsce jest prowadzone przez całą rodzinę. Większość elementów we wnętrzach i najbliższym otoczeniu wykonujemy sami korzystając z doświadczenia i umiejętności. Adam i Aśka - artyści plastycy po wrocławskiej ASP. Malarstwo, grafika, fotografia współgrają i uzupełniają przestrzeń. Pomysły związane z funkcjonalnością wdrażamy w życie. Prace artystyczne tworzą na miejscu małą galerię.

Ja mam na imię Michał. Jestem trenerem, konsultantem. Prowadzę projekty rozwojowe, szkoleniowe, warsztaty, coaching indywidualny. Counsellor Gestalt., Kasia wspiera lokalne inicjatywy i doskonale orientuje się w zagadnieniach turystycznych.

Zapraszamy!