Duży pokój z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem i antresolą. Antresola jest zawsze atrakcją dla dzieci :) i jest możliwość spania na antresoli. Łóżka można zestawiać w zależności od potrzeb. W pokoju znajduje się stół, przy którym można spożywać posiłki lub w razie potrzeby pracować zdalnie.

 

Pokój z widokiem na wschód – las i pola. Idealny dla rannych ptaszków :)

Łazienka, Wi-Fi, do 3 osób (lub rodzina 2+2)

Pokój z antresolą


 

Duży pokój z aneksem kuchennym i łazienką z wanną i prysznicem. Łóżka można zestawiać w zależności od potrzeb. W pokoju znajduje się stół, przy którym można spożywać posiłki lub w razie potrzeby pracować zdalnie.

Łazienka, Wi-Fi, do 4 osób

Pokój wiśniowy


 

W pokoju znajdują się 2 duże łóżka, na których komfortowo może wyspać się do 4 młodych osób lub rodzice, za kolejnymi drzwiami znajduje się osobna i wygodna przestrzeń z dwoma pojedynczymi łóżkami (które można zsunąć) – idealne rozwiązanie również dla rodzin ze starszymi dziećmi. W pokoju znajduje się stół, przy którym w razie potrzeby można pracować zdalnie.

 

W pokoju znajduje się komfortowa duża łazienka z prysznicem.

Łazienka, Wi-Fi, do 6 osób

Pokój rodzinny


 

W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie oraz pojedyncze do wykorzystania. Z okna rozpościera się piękny widok na zachodnią stronę – winnicę i dolinę z dzikimi stawami. W pokoju jest łazienka z prysznicem.

Łazienka, Wi-Fi,
do 3 osób

Pokój kasztanowy


 

Pokój dwuosobowy, z dwoma osobnymi łóżkami. Z okna przepiękny widok na zachód – winnicę i dolinę z dzikimi stawami. W pokoju jest łazienka z prysznicem.

Łazienka, Wi-Fi, 2 osoby

Pokój brzozowy 

5 komfortowych pokoi

Jeden z budynków zbudowaliśmy w technologii strawbale (dom ze słomy) – z drewna, słomy, gliny i wapna. Chętnie dzielmy się naszym doświadczeniem.

 Dla naszych gości mamy dwie wiadomości.
Dobrą i bardzo dobrą :)

 

  • W najbliższej okolicy nie ma możliwości wydawania pieniędzy w sklepach.

  • W pokojach telewizor zastępują okna, nadające 24/h program Natura 2000

To nasza przestrzeń którą tworzymy już od kilkunastu lat. Jesteśmy w ciągłym zachwycie naturą, którą udaje nam się wplatać w to co tworzymy na co dzień. Dbamy o to co w drodze z ogrodu do kuchni aż po elementy wykończenia wnętrz (ceramika, malarstwo, fotografia).

 

Możecie skorzystać z sauny i pokoju do ćwiczeń. Dom, który zaprojektował tata ma wiele ciekawych rozwiązań, o których chętnie opowiemy na miejscu.

Zapraszamy do Strumyków!

Zapraszamy do Strumyków!

Strumyki

Kurnatowice 58, 64-420 Kwilcz

tel. 609 729 969, 603 154 119

 

© Strumyki 2024